📆КОЛИ? 27 червня 2024 року

📍ДЕ? На базі Закарпатського навчально-наукового інституту за адресою: Закарпатська обл., м. Свалява, вул. Верховинська, 89.

ТЕМИ ДЛЯ ОБГОВОРЕННЯ :

▪️ІТ-технології: сучасний стан та перспективи розвитку.

▪️Актуальні питання фінансової теорії і практики.

▪️Транспорт і логістика.

▪️Будівництво та цивільна інженерія.

▪️Публічне управління: удосконалення і розвиток.

▪️Міжнародне співробітництво, європейська інтеграція та сталий розвиток суспільства.

▪️Психологічні аспекти розвитку особистості та громадянського суспільства в сучасних умовах.

▪️Сучасні тенденції та перспективи розвитку освіти і науки: світовий і вітчизняний досвід.

▪️Національні та регіональні тенденції розвитку інноваційного підприємництва та торгівлі.

▪️Економічна парадигма розвитку інклюзивності державних інституцій в післявоєнний період.

▪️Стратегічне управління розвитком інклюзивної економіки.

▪️Соціально-психологічна реабілітація в умовах війни.

ℹ️Участь у конференції безкоштовна, за результатами конференції буде видано збірник тез доповідей, учасники отримають сертифікати.

Детальну інформацію можна отримати на сайті конференції https://iadte.wunu.edu.ua/our-team.php або зателефонувавши нам за номером +380952173984.

Будемо раді зустрічі з Вами та сподіваємось на співпрацю.