Курси підвищення кваліфікації за програмою «Використання цифрових інформаційних технологій для якісної організації освітнього процесу в сучасних умовах» проходять керівники та педагогічні працівники закладів загальної середньої та професійної освіти з усіх куточків України (70 учасників із 27 населених пунктів України) на базі Закарпатський навчально-науковий інститут ЗУНУ з 23.06.2023 по 30.06.2023.

Програмою передбачено опанування тем загальною кількістю 30 год (1 кредит ЕКТС):

1. Організація освітнього процесу у віддаленому режимі з використанням технічних засобів відеозвязку.

2. Особливості використання програмних засобів для створення інформаційного контенту та його розміщення в глобальній мережі Інтернет.

3. Створення персонального сайту-візитівки.

4. Практичне використання сучасних програмних комплексів для цифровізації освітнього процесу.

5. Впровадження та використання системи електронного документообігу в закладах освіти.

Курси проводять науковці кафедри «Комп’ютерної інженерії» Західноукраїнський національний університет.

За результатами виконання навчальних завдань, передбачених програмою, учасники отримають Сертифікати (ліцензія МОН України (наказ N82-л від 26.02.2020), сертифікат про акредитацію ОПП від 17.12.2021 N2585).