26 червня 2023р. на базі Закарпатський навчально-науковий інститут ЗУНУ в м.Сваляві відбулося урочисте відкриття ХІІ літньої управлінської школи “Закарпаття-2023”, в якому взяли участь понад 70 керівників закладів освіти та органів управляння освітою із 17 областей України ( Одеської, Чернівецької, Донецької, Запорізької, Київської, Дніпропетровської, Сумської, Закарпатської, Львівської та ін.).

З цікавою музичну програмою, яка відображає закарпатський місцевий колорит, зустріли гостів вихованці Росошанського клубу.

З вітальним словом до учасників школи звернулися президент асоціації “Відроджені гімназії України” Ярослав Турянський та директорка ЗННІ ЗУНУ Едіта Грабар.

Після урочистого відкриття перейшли до активної роботи – знайомства з цифровими технологіями, важливими для використання в сучасних умовах організації якісного освітнього процесу.