З метою обміну досвідом щодо питань здобуття освіти в умовах надзвичайних ситуацій на заході України зустрілися представники різних організацій, серед яких – директорка ЗННІ ЗУНУ, кандидат педагогічних наук Едіта Грабар. Захід проходив за ініціативи Освітнього Кластеру в України в м. Ужгороді. Під час зустрічі учасники активно обговорювали питання здобутого досвіду за час гуманітарної підтримки сфери освіти в Україні, дискутували на теми:

– локалізації та ефективної модальності між локальними, міжнародними організаціями та агенціями ООН;

– зміцнення координації з локальними органами управління освітою для забезпечення найважливіших потреб в освіті під час війни;

– спрямування гуманітарних програм освіти у надзвичайних ситуаціях на покращення якості он-лайн, очного та змішаного навчання;

– приоритетів дітей та батьків та їх участі у програмному циклі щодо освіти в надзвичайних ситуаціях.

За результатами дискусій та обговорень було виокремлено найчастіші виклики, з якими зтикається освітня галузь під час війни у краіні, та запропоновано шляхи їх вирішення.