Науковці кафедри менеджменту, публічного управління та персоналу у співпраці з Закарпатським навчально-науковим інститутом ЗУНУ розпочали науково-практичний семінар “Управління економічним та соціальним розвитком територіальних громад: організація, технології та ресурсне забезпечення” для посадових осіб органів місцевого самоврядування територіальних громад Тячівського району Закарпатської області.

Даний захід проводився з метою опрацювання актуальних питань реалізації повноважень органами місцевого самоврядування (далі – ОМС), практичних рекомендацій щодо підвищення роботи ОМС.

Дякуємо організаторам та партнерам, спікерам та всім територіальним громадам Тячівського району, які взяли участь в семінарі.

Все буде Україна!🇺🇦💙💛