08 травня 2023р. відбулася зустріч представників Закарпатського навчально-наукового інституту ЗУНУ з педагогічним складом та студентами Свалявського професійного будівельного ліцею.

Під час зустрічі працівники ЗННІ ознайомили присутніх з умовами вступної кампанії 2023 року до ЗННІ ЗУНУ, з новими спеціальностями, які випускники ліцею можуть здобути безпосередньо в м. Сваляві на базі інституту, а саме: дошкільна освіта (інклюзія), фізична культура і спорт, електроенергетика та електромеханіка, будівництво та цивільна інженерія, агрономія, харчові технології, тощо.

Також сторони обговорили можливість здобуття вищої освіти за рахунок ваучера та про проходження курсів підвищення кваліфікації педагогічних працівників на базі Закарпатського навчально-наукового інституту ЗУНУ .

Була досягнута домовленість про подальшу співпрацю.