Враховуючи той факт, що застосування цифрових технологій в освіті наразі одна з найбільш стійких і важливих тенденцій розвитку світового освітнього процесу, Закарпатським навчально-науковим інститутом ЗУНУ було організовано проведення серії занять для 140 педагогічних працівників ЗЗСО Закарпаття з теми: «Використання цифрових інформаційних технологій для організації та проведення освітнього процесу в сучасних умовах» на безоплатній основі, в рамках співпраці вузу з органами управління освітою Мукачівської, Берегівської, Тячівської, Іршавської міських рад, Воловецької селищної та Білківської сільської рад. Заняття проходили з 03 по 07 квітня 2023 року в он-лайн режимі та проводилися науковими працівниками кафедри Комп’ютерної інженерії ЗУНУ. За результатами навчання учасники отримали Сертифікати про проходження курсів підвищення кваліфікаціі (0,5 кредита).