Нещодавно Закарпатським навчально-науковим інститутом Західноукраїнського національного університету було організовано Сертифікатні курси підвищення кваліфікації з теми: «Особливості ефективного управління закладами освіти в умовах сьогодення». Можливість пройти курси на безоплатній основі отримали 30 директорів закладів загальної середньої і професійної освіти та їх заступники зі Свалявської та Тячівської міських рад, Полянської, Неліпинської та Керецьківської сільських рад. Вручення Сертифікатів (Ліцензія від 26.02.2020 року. Наказ МОН України від 26.02.2020 року N 82-л) учасникам курсів відбулося 17.03.2023 року у приміщенні ЗННІ ЗУНУ. Всі присутні висловили щиру подяку ректору університету Андрію Крисоватому, керівнику курсів Сергію Шандруку та директорці інституту Едіті Грабар за підтримку педагогів Закарпаття.