140 педагогів Закарпаття пройшли навчання при Закарпатському навчально-науковому інституті ЗУНУ та поглибили свої вміння і навички з використання цифрових технологій у навчальному процесі, а саме: використання сучасних платформ он-лайн конференцій; створення тестів для опитування; розробки анімованих презентацій для наочності навчання; використання засобів платформи дистанційного навчання Moodle; створення, записування, здійснення монтажу відео та розміщення його у мережі Internet; створення персональних веб-сайтів тощо.

Практичні заняття для учасників провели наукові працівники кафедри «Компютерної інженеріі» Західноукраїнського національного університету Олеся Дубчак та Олег Піцун.

За результатами проходження курсів підвищення кваліфікації отримали Сертифікати.